GSE-2x

URZĄDZENIE GAŚNICZE ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O GASZENIU URZĄDZEŃ WRAŻLIWYCH NA PYŁY I ZABRUDZENIA. SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANA DYSZA ELIMINUJE ZJAWISKO SZOKU TERMICZNEGO. SZCZEGÓLNIE POLECANE DLA ZABEZPIECZANIA URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH W TYM KOMPUTERÓW, ROZDZIELNI I SZAF STEROWNICZYCH, SERWEROWI ITP. URZĄDZENIE NIE POZOSTAWIA ŚLADÓW UŻYCIA ŚRODKA GAŚNICZEGO.

Łatwa i ergonomiczna w obsłudze.
Nie uszkadza elektroniki (wyeliminowany efekt szoku termicznego).
Lekka butla stalowa nowej generacji.
Ekonomiczna w utrzymaniu i obsłudze serwisowej.
Zawór wyposażony w bezpiecznik ciśnienia
Konstrukcja zaworu umożliwia czasowe przerwanie gaszenia.
Zbiornik gaśnicy pokryty farbą poliestrową odporną na promienie UV

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 600 587 005

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Specjalność naszej firmy stanowią produkty oraz obsługa bhp i ppoż. Kraków jest naszą siedzibą i z powodzeniem działamy na rynkach południowej Polski, głównie w województwach świętokrzyskim, małopolskim, podkarpackim i śląskim.

Firma SpecPoż oferuje kompleksowe oraz profesjonalnie prowadzone szkolenia BHP w Krakowie i okolicznych miejscowościach dla dużych i małych przedsiębiorstw. Zapewnienie pracownikom kursów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy jest jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy.

Chcąc zapewniać najwyższy standard obsługi, uzyskaliśmy wszystkie potrzebne certyfikaty i dysponujemy doświadczonym oraz odpowiednio wyszkolonym personelem, co ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo w siedzibach Państwa firm.

Nieoczekiwane zdarzenia takie jak pożary mogą zostać o wiele szybciej i łatwiej opanowane dzięki odpowiedniemu zaopatrzeniu danego obiektu w apteczki, gaśnice lub znaki ewakuacyjne. Ponadto, niezwykle ważne są właściwie przeprowadzone szkolenia BHP oraz znajomość zasad PPOŻ.

Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.